• تاریخ انتشار : 1403/03/26 - 12:08
  • بازدید : 106
  • تعداد بازدیدکننده : 91
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
روابط عمومی بیمارستان شهدای گمنام:

معرفی خدمات قابل ارائه در درمانگاه تخصصی ریه بزرگسالان بیمارستان شهدای گمنام

ارائه انواع خدمات تخصصی در زمینه بیماریهای ریوی در بیمارستان شهدای گمنام

خدمات درمانی در حوزه تخصصی بیماریهای ریوی در بیمارستان شهدای گمنام ارائه می گردد.

خدمات درمانی در حوزه تخصصی بیماریهای ریوی در بیمارستان شهدای گمنام ارائه می‌گردد.به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهدای گمنام و بنا به اعلام مسئول درمانگاههای بیمارستان، خدمات درمانی در این زمینه با حضور پزشک فوق تخصص بیماریهای ریوی در بیمارستان شهدای گمنام به بیماران و مراجعین محترم ارائه می‌شود. در همین زمینه و بنا به اعلام خانم دکتر " کلاته" -پزشک متخصص داخلی و فوق تخصص ریه- خدمات ذیل به مراجعین محترم قابل ارائه است:

ارزیابی و تست عملکردی ریوی(اسپیرومتری،نوار تست تنفسی)///درمان آمبولی ریوی و تفسیر سی تی اسکن و پرفیوژن اسکن///درمان آسم،سل،برونشیت،اختلالات ریوی،ذات الریه و عفونتهای ریوی///تفسیر تست خواب///درمان خرخر شبانه و آپنه خواب///درمان بیماری تجمع مایع در ریه و فشار خون ریوی///درمان و مشاوره بیماران وصل به دستگاه تنفس مصنوعی(ونتیلاتور)///درمان بیماران نارسایی تنفسی///تنظیم دستگاه بای پپ و سی پپ///تجویز و آموزش نحوه استفاده از انواع اسپری و بخورهای تنفسی و...

 طبق اعلام این فوق تخصص ریوی بیماران در صورت بروز مشکلاتی نظیر تنگی نفس مزمن،خس خس سینه،خروپف شبانه و... می‌توانند با اخذ نوبت به این درمانگاه مراجعه نمایند.

مراجعین محترم جهت اخذ نوبت می توانند از طریق وبسایت بیمارستان به صورت اینترنتی نوبت بگیرند یا این که با شماره تلفن 36302066 تماس حاصل فرمایند.

 

  • گروه خبری : درمانی
  • گروه خبری : 143539
کلمات کلیدی
×

اطلاعات جستجو "Enter"فشار دادن

تنظیمات قالب